Gabloty zewnętrzne i wewnętrzne

Gabloty reklamowe szklane – dlaczego warto je wybrać?

Obecność gablot reklamowych w przestrzeni miejskiej jest czymś zupełnie naturalnym. Szklane gabloty znajdują się zarówno na budynkach mieszkalnych, w miejscach użyteczności publicznej, a nawet na przystankach komunikacji miejskiej. Dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji, przyciągają potencjalnych odbiorców, stanowiąc tym samym doskonałe miejsce reklamowe

Wyróżnia się gabloty wewnętrzne i zewnętrze, w których z powodzeniem można umieścić każdy plakat reklamowy, ogłoszenie czy informacje skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Zastosowanie gablot reklamowych znacznie ułatwia reklamę, chroniąc materiały reklamowe przed działaniem czynników atmosferycznych, a także zapewniając im lepszą widoczność. 

Gabloty projektowane przez naszą grupę reklamową ArtGraf doskonale sprawdzą się do umieszczenia w nich różnego typu plakatów, ulotek oraz ogłoszeń. 

 

Gabloty szklane od ArtGraf w Szczecinie 

W ArtGraf proponujemy gabloty reklamowe w różnych wymiarach, o dowolnej kolorystyce. Największym zainteresowaniem cieszą się gabloty w postaci tablic suchościeralnych-magnetycznych z nadrukiem o rozmiarach 60×45, 90×60, 120×90. Na indywidualne życzenie naszych Klientów wykonujemy dowolny nadruk dopasowany do całości projektu reklamowego. 

Jako grupa reklamowa posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych oraz przestrzeni niezbędnej do ich umiejscowienia. Nasze gabloty są estetyczne i doskonale wpasowują się w otoczenie, w której zechcą je Państwo umieścić. 

 

Gabloty zewnętrzne podświetlane 

Na szczególną uwagę zasługują nasze gabloty zewnętrzne z dodatkowym podświetleniem. Ze względu na swoją funkcjonalność, znajdą zastosowanie przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej. Plakaty i materiały promocyjne umieszczone w gablotach zewnętrznych podświetlanych cieszą się znacznie większym zainteresowaniem wśród potencjalnych odbiorców niż tradycyjny plakat lub ulotka. 

Gabloty zewnętrzne podświetlane najczęściej można spotkać na przystankach komunikacji miejskiej, placach miejskich, deptakach czy nawet elewacjach budynków. Doskonale sprawdzą się do umieszczenia w nich nie tylko materiałów promocyjnych, ale również plakatów kampanii społecznych czy ogłoszeń zwiększających rozpoznawalność Państwa firmy.

 

ArtGraf – oferta gablot szklanych i materiałów reklamowych w Szczecinie

Oprócz gablot szklanych oraz zewnętrznych w Szczecinie, specjalizujemy się w projektowaniu materiałów reklamowych i realizacji ich wydruku. Nasze plakaty, ulotki czy ogłoszenia drukujemy na wysokiej jakości papierze, wykorzystując do tego paletę barw CMYK. W połączeniu z naszymi gablotami reklamowymi, gwarantujemy zwiększenie zainteresowania marką czy usługą, a także zdobycie nowego grona odbiorców. 

Skuteczna reklama gwarantuje rozwój firmy. W ArtGraf doradzimy Państwu w jaką reklamę zewnętrzną zainwestować. 

 

Zapraszamy do kontaktu!