Banery reklamowe Szczecin – druk banerów

Banery reklamowe w Szczecinie

Banery reklamowe są jednym z najbardziej popularnych i skutecznych narzędzi marketingowych. W ramach naszej oferty ArtGraf proponujemy Państwu wydruk banerów reklamowych w Szczecinie, które mogą być wykonane zarówno według dostarczonego przez Państwa, jak i na podstawie stworzonego przez nas projektu.

Baner reklamowy w Szczecinie jest zdecydowanie wart inwestycji, jeśli zostanie wykonany oraz zamontowany w przemyślany sposób. Tego typu rozwiązanie cechuje się bowiem doskonałą widocznością, gdy właściciel umieści je w strategicznym punkcie na mapie miasta. W ten sposób banery w Szczecinie skutecznie przyciągną wzrok potencjalnych klientów, a ich przekaz zapadnie w pamięć.

Banery

Banery reklamowe ArtGraf – rodzaje

Działając w branży reklamowej już od wielu lat, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby potrafią mieć klienci w obszarze marketingu. Dbając o ich pełne zadowolenie, zapewniamy szeroki wachlarz możliwości, aby móc spełnić oczekiwania zleceniodawców w tym zakresie. W związku z tym oferujemy dwa rodzaje banerów reklamowych w Szczecinie:

Baner reklamowy laminowany

Baner reklamowy laminowany wykonany jest na materiale Frotline o strukturze siatki poliestrowej oraz o gramaturze 510g, która zapewnia trwałość i elastyczność produktu. Gotowy baner zostaje zalaminowany specjalną folią i dodatkowo wzmocniony, co zwiększa jego odporność na czynniki mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Baner reklamowy powlekany

Baner reklamowy powlekany wykonany jest na materiale Frontline 510g poddawanym obróbce termicznej, która znacząco zwiększa wytrzymałość materiału, dlatego banery powlekane charakteryzują się większą trwałością niż banery laminowane.

 

ArtGraf banery reklamowe – materiały

Aby banery w Szczecinie bądź jakimkolwiek innym mieście miały szansę spełnić oczekiwania właściciela, muszą zostać dostosowane w wielu różnych aspektach. Wśród nich należy wziąć pod uwagę warunku panujące w miejscach, gdzie reklamy zostaną zamontowane. Dzięki temu będą bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. W ArtGraf wykonujemy banery reklamowe z różnych materiałów, o odmiennych właściwościach:

Baner reklamowy Mesh

Siatka Mesh to materiał powlekany o splocie 270 gram. Banery z siatki Mesh idealnie sprawdzą przy zmiennych warunkach atmosferycznych ze względu na dużą wytrzymałość i niską wagę. Materiał ten wykonany jest z trwałych włókien PCV, które mają strukturę siatki. Ponadto banery wykonane z siatki Mesh są lekkie, dzięki czemu nadają się do eksponowania reklamy o dużych rozmiarach. 

Baner reklamowy Blockout

Baner reklamowy Blockout wyposażony jest w czarną nylonowo-poliestrową przekładkę, króra dzięki temu, że nie przepuszcza światła gwarantuje czytelność reklamy, nawet w mocnym słońcu. Ponadto baner Blockout oferowany w ArtGraf o gramaturze 610 gram jest niezwykle odporny na uszkodzenia i rozdarcia. Baner może być dwustronny lub jednostronny.  

Baner reklamowy Frontlight

Banery Frontlight nadają się zarówno do eksponowania reklam wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w zależności od gramatury. Banery o niższej gramaturze – 400/450  gram są mniej odporne na rozdarcia niż te o specyfikacji 510 gram, jednak wciąż charakteryzują się dużą odppnością na promienie słoneczne i pozostają czytelne nawet przy mocnym świetle. Materiału Frontlight używa się również w produktach reklamowych takich jak roll-upy i systemy wystawiennicze.

Istnieje również możliwość zaaplikowania na baner płynnego laminatu, gwarantującego błysk i dłuższą trwałość reklamy.

 

Banery reklamowe w Szczecinie – wymiary

W ArtGraf proponujemy Państwu wydruk banerów reklamowych w Szczecinie w wielu formatach do wyboru. W zależności od preferencji mogą się Państwo zdecydować na banery, których wysokość i szerokość zaczyna się już od 100 cm lub wybrać większe formaty, których maksymalna wielkość wynosi 500 cm x 500 cm.

W przypadku wydruku baneru reklamowego w Szczecinie z gotowego projektu zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją plików.

 

Banery reklamowe, Szczecin – skuteczna forma promocji

Banery reklamowe są niekwestionowanym liderem w branży marketingowej. Z uwagi na stosunkowo niską cenę oraz wysoką trwałość i wytrzymałość stanowią atrakcyjną i popularną formę reklamy. Mogą być mocowane w wielu miejscach, a także służyć jako ścianki, na tle których wykonywane są sesje fotograficzne. Baner reklamowy od ArtGraf jest dostępną na każdą kieszeń formą reklamy. Właściwie zaprojektowany baner niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia widoczności marki oraz wpłynie na jej skuteczne zapamiętanie przez klientów.

Aby poznać szczegółową wycenę banerów w Szczecinie, wystarczy się z nami skontaktować. Do przedstawienia kosztów realizacji takiego projektu potrzebujemy bowiem kilka ważnych informacji. Wśród nich widnieją na przykład preferowana wielkość, dane, które powinny się znaleźć na banerze reklamowym w Szczecinie czy pomysły na grafikę. Po ich uzyskaniu prześlemy ofertę.

 

Czym wyróżniają się banery reklamowe ArtGraf?

Nasze banery reklamowe ArtGraf wyróżnia przystępna cena oraz wysoka jakość wykonania, gwarantująca trwałość i solidność. Podejmujemy się również usług związanych z projektowaniem banerów reklamowych tworzonych indywidualnie na Państwa potrzeby. Oferujemy również inne materiały reklamowe, takie jak wizytówki firmowe czy koszulki reklamowe

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów decydujących się na nasze banery w Szczecinie, dlatego tworzymy je zgodnie ze wszystkimi dostarczonymi wytycznymi. Przy tworzeniu projektu każdego baneru reklamowego w Szczecinie bierzemy pod uwagę pomysły zleceniodawcy, przekładając je na skuteczny materiał marketingowy, którego przekaz skutecznie dotrze do grupy potencjalnych odbiorców.
Materiały reklamowe – druk w Szczecinie
Banery to niejedyna nasza specjalność. Działając przez ponad dwadzieścia lat w branży reklamowej, zdążyliśmy bowiem rozszerzyć możliwości o druk w Szczecinie w zakresie kolejnych materiałów. Dzięki temu klient może liczyć na różnorodne rozwiązania, które będą spójne zarówno z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, jak i między sobą.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania wszystkich rozwiązań proponowanych przez nasz zespół. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań związanych z drukiem w Szczecinie służymy pomocą – rozjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz omówimy realizację zamierzonego projektu. W naszej firmie każdy klient może liczyć na spersonalizowane, a jednocześnie kompleksowe podejście do druku w Szczecinie – zarówno w zakresie dużych, jak i małych reklam.

 

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu dotyczącego projektu baneru, służymy wszelką radą i pomocą!

BANERY REKLAMOWE – REALIZACJE