Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to jeden z najczęściej wybieranych materiałów reklamowych. Jest to forma reklamy niewymagająca dużych nakładów finansowych, która będzie spełniać swoją funkcję przez cały rok. Alby kalendarz trójdzielny z naszym logo lub grafiką zawisł na ścianie musi być należycie przygotowany. W ArtGraf stworzymy dla Twojej firmy elegancki i praktyczny, ale również czytelny dla odbiorcy kalendarz trójdzielny.

 

kalendarz trójdzielny

 

Kalendarz trójdzielny – reklama przez cały rok 

Firmy często sięgają po formę reklamy, jaką są logowane kalendarze trójdzielne nie tylko ze względu na ich praktyczność dla potencjalnego klienta, ale również długi czas użytkowania. Jeśli odbiorca zdecyduje się wykorzystać nasz kalendarz trójdzielny, najprawdopodobniej będzie z niego korzystał przez cały rok. Jest to więc niezwykle funkcjonalna, a przy tym dyskretna forma reklamy. Ponadto estetycznie wykonany kalendarz może spełniać również funkcję ozdobną w pomieszczeniu, dlatego warto postawić na profesjonalny projekt i wydruk kalendarza trójdzielnego, jaki oferujemy w ArtGraf.

Kalendarz trójdzielny ma również specyficzną budowę pozostawiając obszerną wolną przestrzeń nad spisem dat, co umożliwia przejrzystą i czytelną reklamę, a nawet zaprezentowanie oferty. Dzięki temu, przy właściwie wykonanym projekcie logo lub grafika firmy będzie jako pierwsze rzucało się w oczy.

Jak wygląda proces tworzenia kalendarza trójdzielnego w ArtGraf?

W ArtGraf współpracę z Klientem rozpoczynamy od ustalenia jej szczegółów. Pragniemy poznać Państwa dokładne preferencje i oczekiwania, abyśmy mogli w pełni jej spełnić.  Projekt przygotowujemy wedle Państwa wizji i oczekiwań, ale służymy również opinią i doradztwem, na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Pomożemy dopasować styl lub stworzyć grafikę, aby kalendarz był czytelny dla odbiorcy. Z koeli odpowiednia treść oraz najwyższej jakości materiały sprawią, że kalendarz trójdzielny będzie nie tylko zdobił biura, sklepy, instytucje, czy przedsiębiorstwa, ale również skutecznie reklamował Państwa firmę przez cały rok. Służymy również pomocą przy wyborze formatu kalendarza oraz ustaleniu wielkości zamówienia. 

Dlaczego warto wykonać kalendarz trójdzielny w ArtGraf?

Firma ArtGraf działa w branży reklamowej już od 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wiele zrealizowanych zamówień sprawiają, że nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności. Oferujemy najwyższej jakości usługi poligraficzne. Obejmują one przede wszystkim profesjonalny projekt oraz druk kalendarzy trójdzielnych, ale również wielu innych materiałów jak plakaty, wizytówki czy ulotki. Zapewniamy także specjalistyczne projektowanie materiałów poligraficznych.

 

Zapraszamy do kontaktu!