Systemy wystawiennicze – potykacze i roll-upy reklamowe

Potykacze i roll-upy reklamowe

W ArtGraf zajmujemy się szeroko pojętą reklamą. Oferujemy przygotowanie oraz projekt takich materiałów promocyjnych jak systemy wystawiennicze, czyli potykacze oraz roll-upy reklamowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem systemów wystawienniczych!

 

potykacze reklamowe

Potykacze i roll-upy reklamowe – dlaczego tradycyjna reklama wciąż jest istotna?

W XXI wieku powszechnie stosuje się narzędzia z zakresu marketingu internetowego. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że wciąż warto wykorzystywać tradycyjne gadżety promocyjne. Do takich należą np. potykacze i roll-upy reklamowe. Ze względu na ich duże rozmiary skutecznie zwracają na siebie uwagę, dlatego jest to świetny sposób na promocję firmy. Warto umieścić na nich logo, dane kontaktowe czy inne ważne informacje na temat firmy.

 

Potykacze reklamowe oraz roll-upy – kiedy i gdzie się sprawdzą?

Potykacze reklamowe oraz roll-upy to elementy wystawiennicze przydatne w każdej firmie, która chce wzmocnić swoją widoczność wśród potencjalnych klientów, a w efekcie – zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami lub produktami. Sprawdzą się one np. w przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność biznesową w branżach związanych z handlem detalicznym, usługami dla klientów indywidualnych itp.

Nie oznacza to, że potykacze reklamowe oraz roll-upy są zarezerwowane tylko dla tych branż. Takie materiały promocyjne dobrze sprawdzą się właściwie w każdym sektorze. Przemysł turystyczny, eventowy, firmy organizujące szkolenia – nic nie stoi na przeszkodzie, by właściwie w każdym z tych przypadków zastosować potykacze reklamowe oraz roll upy, które skutecznie zwrócą uwagę potencjalnych klientów. 

 

Dlaczego warto wykonać potykacze reklamowe i roll-upy w ArtGraf?

ArtGraf to gwarancja wysokiej jakości usług, szerokiego asortymentu produktów oraz atrakcyjnych cen. W ofercie oprócz potykaczy reklamowych dostępne są również gadżety reklamowe dla firm, wizytówki firmowe oraz logotypy z liter 3D. Reklama jest to cenna inwestycja w rozwój biznesu, dlatego w ArtGraf pomożemy Ci dobrać jej właściwą formę!

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE – REALIZACJE