Flagi reklamowe dwustronne

Flagi reklamowe ArtGraf

Flagi reklamowe to ciekawa i skuteczna forma reklamy dla firm. Dzięki dużej widoczność flag, skutecznie zwracają one uwagę klienta. Flaga reklamowa składa się z masztu oraz dużego sztandaru, zaprojektowanego zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Flagi reklamowe – zalety 

Flagi reklamowe sprawdzają się w wielu sytuacjach, takich jak targi branżowe, konferencje, lokalne pokazy, a także różnego rodzaju imprezy. Dwustronne flagi reklamowe wykorzystuje się również jako stacjonarną reklamę usytuowaną obok siedziby firmy. 

Największą zaletą tego typu reklamy jest jej rozmiar. Powoduje to, że klientowi jest znacznie łatwiej zapamiętać logo firmy i jego nazwę niż przy zastosowaniu klasycznego szyldu, często mało dostrzegalnego. Flagi reklamowe można dostrzec już z dość dużych odległości, dlatego dla klientów korzystających po raz pierwszy z usług Państwa firmy, flaga reklamowa będzie punktem pomagającym bezproblemowo dotrzeć do celu, co gwarantuje pozytywne pierwsze wrażenie.

 

Flagi reklamowe ArtGraf – solidność i wytrzymałość

W ArtGraf oferujemy wytrzymałe oraz wysokiej jakości dwustronne flagi reklamowe. Flagi reklamowe zawiesza się na maszcie stabilnej konstrukcji, który mocowany jest na odpowiednio dobranej podstawie. Dwustronne flagi reklamowe ArtGraf wykonane są z wytrzymałego, poliestrowego materiału, który odporny jest na trudne warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Wykonana przez nas grafika charakteryzuje się intensywnością barw i wysokiej jakości nadrukiem odpornym na promieniowanie UV.

Flagi reklamowe ArtGraf doskonale prezentują się na wietrze, eksponując w pełnej okazałości logo i nazwę firmy, co pomoże Państwu w zwiększeniu rozpoznawalności marki.

 

Jak wygląda współpraca z ArtGraf?

W ArtGraf jesteśmy ukierunkowani na pełną współpracę z Państwem, dlatego produkty przygotowujemy według zaleconych preferencji. Flagę reklamową możemy wykonać zarówno na podstawie dostarczonego nam, gotowego projektu, jak i według indywidualne zaprojektowanej przez naszą firmę grafiki. Zajmujemy się tworzeniem również innych materiałów reklamowych, takich jak banery czy potykacze reklamowe.

 

Zapraszamy do kontaktu!