Plakaty

Plakaty reklamowe w Szczecinie 

Plakat to jedna z najchętniej wybieranych metod reklamy. Ze względu na różne formaty, plakat doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. Dzięki dowolnemu umiejscowieniu, plakaty reklamowe docierają do szerokiego grona odbiorców, zwiększając tym samym swój potencjał marketingowy. Nowe grono potencjalnych klientów czy uczestników wydarzenia z pewnością świadczy o tym, że plakat to świetna metoda promocji produktów, usług, osób lub imprez masowych. 

 

Plakaty w Szczecinie – oferta ArtGraf

W ArtGraf oferujemy różne wymiary plakatów reklamowych, dostosowanych do nawet najbardziej specyficznych potrzeb naszych Klientów. Oprócz standardowych formatów plakatów, proponujemy możliwość druku w nietypowych wymiarach – na przykład do przestrzeni miejskiej. Najchętniej wybierane u nas formaty plakatów reklamowych to A4, A3, A2, B3, B2 oraz B1. 

Plakaty reklamowe ArtGraf to przemyślany projekt oraz wysokiej jakości wykonanie. Do druku wykorzystujemy paletę barw CMYK, dzięki czemu zrealizowane przez nas zamówienie wyróżnia się głębokimi i realistycznymi kolorami. Plakaty wykonujemy na papierze kredowym o gramaturze od 100g do 250g, matowym lub błyszczącym. 

 

Plakaty w Szczecinie – najlepsza reklama do przestrzeni miejskiej

Szeroki zasięg plakatów reklamowych sprawia, że ta forma promocji jest uznawana nie tylko za skuteczną, ale przede wszystkim – za najtańszą.

Plakaty doskonale sprawdzają się w przestrzeni miejskiej jako forma promocji wydarzeń kulturalnych przeznaczonych dla mieszkańców oraz turystów. Małe formaty plakatu można umieścić w gablotach reklamowych lub słupach informacyjnych, a większe o niestandardowym wymiarze w dedykowanych i specjalnie przygotowanych do tego miejscach. 

 

Plakaty w Szczecinie od ArtGraf – dlaczego warto?

W ArtGraf tworzymy produkty najwyższej jakości. Plakaty naszego projektu są wykonane zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez Klienta, przy zachowaniu wysokiej estetyki. W ArtGraf oprócz profesjonalnego druku plakatów reklamowych, oferujemy możliwość zaprojektowania i wykonania także innych typów reklamy. Tworzymy m.in. banery reklamowe czy zaproszenia ślubne.

 

Zapraszamy do kontaktu!